Здоров’я – це найголовніша цінність у житті людини

Дата опублікування:
6 квітня 2018 року.

       Як часто  сьогодні  ми говоримо про здоров’я,  здоровий спосіб життя? Це дань моді, вимоги сьогодення чи життєва необхідність? Однозначної відповіді не існує.  Але лише з часом розумієш, що здоров’я – це найголовніша цінність у житті людини.

      З цією метою з 2 по 6 квітня у  Центральній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов тиждень  пропаганди здорового способу життя.

       2 квітня пройшло під гаслом «Здоровим бути здорово!». Цього дня учні школи взяли участь у загальношкільному флешмобі «Зроби до здоров’я крок».

      3 квітня  учні старшої школи отримали мудрі поради на інтерактивній  годині «Позитивне мислення та вчинки – запорука відмінного емоційного здоров’я».

         4 квітня  учні 5-8 класів дискутували  стосовно популярного прислів’я  «В здоровому тілі – здоровий дух».

         5 квітня учні початкової школи взяли участь у тренінзі «Я буду здоровим».

         6 квітня інтерактивна дошка  «Квітка здоров’я» не залишила нікого байдужим.

      Завершенням тижня  була низка заходів  під гаслом  «Спорт – це модно». Відбулися спортивні змагання «Швидше, вище, сильніше!»   (Citius, altius,fortius!)до  Всесвітнього дня здоров’я.

   Протягом тижня класними керівниками було проведено години спілкування з формування зорового способу життя.  Учні мали можливість усвідомити і запам’ятати золоті слова: «Найбільше багатство людини — це здоров’я!».

                                                             Педагог-організатор Центральної

                                                             ЗОШ І-ІІІ ст. Прокопенко Л.В.

^ Вгору ^