Життя – мов спалах

Дата опублікування:
19 Травня 2017 року.

     Сьогодні 19.05.2017 року, учні міських шкіл зібралися вшанувати пам’ять випускника школи, загиблого в боях на Сході, Платонова Сергія Сергійовича. Прийшли також вчителі Сергія, його рідні, друзі та знайомі. Він обіцяв повернутися, бо не міг не піти. І святкував би 6 лютого свій 28-й день народження. Та доля розсудила інакше.

    Народився Сергій Сергійович Платонов 6 лютого 1989 року в місті Снігурівка. З 1995 року навчався в Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, яку закінчив у 2003 році. Після школи вступив до Снігурівського професійно-технічного училища.

   Події, що відбулися в нашій країні в 2014р., не залишили байдужим Сергія. Він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на Сході нашої держави, і йде виконувати військовий обов’язок в зону проведення АТО у складі 79-ї окремої аеромобільної бригади.

    11 липня 2014 року старший солдат Платонов Сергій Сергійович загинув під час обстрілу бойовиками з установки «Град» о 4:30 ранку біля блокпосту в районі села Зеленопілля Луганської області.

   Указом Президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У зв’язку з цими подіями започатковано щороку проводити волейбольний турнір імені Сергія Сергійовича Платонова, воїна АТО.

    У заході взяли участь команди Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г.Шевченка, Снігурівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №3. У спортивних  змаганнях І місце посіли учні Снігурівської районої гімназії, ІІ – учні ЗОШ №1, ІІІ – учні ЗОШ №3. Команди отримали волейбольні м’ячі, придбані за кошти  Снігурівської міської  ради, за що ми щиро дякуємо.

          Мати загиблого воїна Платонова Ольга Іванівна подякувала присутнім за проведений захід і побажала миру та спокійного неба над головою. Ведучі заходу  зазначили, що Сергій захищав свою Батьківщину і всіх нас, тому ми не маємо права забувати про нього: кожен повинен знати, що в міській школі №1 навчався справжній герой.

     Разом із родиною Сергія Платонова, його друзями і знайомими сумують усі жителі Снігурівки, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей та онуків. Пам’ять про земляка, який поклав життя за мирне небо над нами завжди буде жити в наших серцях. Герої не вмирають!

 

                                                         О.А.Титаренко, заступник директора школи

                                                          з виховної роботи

^ Вгору ^