сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Зима з весною зустрічалися

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

Пріоритетним напрямком роботи дошкільного підрозділу Євгенівського НВК є виховання любові та поваги до народних традицій українського народу. Кожне свято, проведене у закладі, перетворюється на справжнє диво, казку, феєрію для вихованців та їх батьків.

Не стало винятком і чудове свято Стрітення, підготовлене вихователями Томко Л.П. та Мороз С.М. На заході були присутні методист з дошкільної освіти Снігурівського РМК Татаренко О.А., директор Євгенівського НВК Кореновська Г.М., заступник директора з виховної роботи Христус В.В.

Зала, прикрашена відповідно тематиці, ошатно оформлена сцена, святкове вбрання вихованців та педагогів – все це створювало атмосферу радості і позитиву. Суперечку Зими і Весни (помічники вихователів Хопова А.О, Стипаненко Т.С.) вихованці ро´язували, декламуючи вірші, співаючи пісень, виконуючи таночки. На знак примирення пір року присутні отримали печених жайворонків – символів  весняного перетворення природи.

Присутні високо оцінили рівень підготовки заходу й мали змогу переконатися, що знайомство  дітей з культурними традиціями минулого створює міцне підґрунтя для формування всебічно розвиненої особистості, сприяє формуванню моральних почуттів дошкільників.

О.Татаренко, методист з дошкільної освіти Снігурівського РМК

    

^ Вгору ^