Зимові свята у Широківській школі

Дата опублікування:
25 січня 2017 року.

Хрещення Господнє, зазвичай, підводить підсумок великим зимовим святам. Січневі святкування у нашій школі завершилися виховними заходами, що проводилися  в два потоки. Запрошеними  були батьки та жителями села.

    Для учнів 1 – 6 класів педагогом-організатором Степан А. А.,  проведено ранок «Подорож до казкових країн». Школярі подорожували чарівними місцями разом з міфічними героями Кікіморою та Лісовим. Зустрілися наші учні з Бабою Ягою,  з ватагою розбійників,  з прекрасними феями, із Карлсоном, Буратіно, Мальвіною та іншими літературними образами. Сценарій заходу супроводжувався музичним оформленням і танцями. Учні показали неабиякі навички з хореографії. Гостей вразили костюми, що відрізнялися естетикою та пишнотою. Для дітей проводилися цікаві ігри. Переможців нагороджено солодкими призами.

А учні 7 – 11 класів взяли участь у проведенні драматично-музичної вистави на сучасний лад «Вечори на хуторі Широкому», поставленої за повістю М.В.Гоголя «Ніч перед Різдвом». Підготувала  постановку педагог-організатор Чабан Є.Д. Увага глядачів на початку свята було зосереджена демонстрацією відео-фільм «Різдво в нашому селі». Далі гості отримали змогу познайомитися із Солохою, із кумами Чубом та Панасом, Дияконом, Нечистою Силою, Оксаною, Вакулою, англійською королевою та іншими героями.

Завітали в гості до Солохи щедрувальники, які співали українські пісні. Веселили глядачів гумористичні сценки із життя українського села. Зал був оформлений в стилі української зимової ночі. Присутніх вразили артистичні здібності учнів, а також елегантність та вишуканість костюмів. Після вистави гості залюбки фотографувалися з юними «акторами».

Рощенко Т.Я.,ЗДВР

^ Вгору ^