Змагались інтелектуали

Дата опублікування:
14 Травня 2018 року.

   З метою підвищення пізнавального інтересу до народних традицій, розвитку творчої активності, кмітливості та інтелекту дітей на базі Снігурівського БТДЮ проведена гра «Що? Де? Коли?» на тему «Народні свята, звичаї, обряди, традиції українського народу весняного циклу».

     У грі взяли участь вихованці гуртка «Юний ерудит», учні 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (керівник Шиян О.В., класний керівник Карташова З.Я.).

    Гра проходила у три тури, що складалися із питань на певну тему.  Слід відзначити, що ведуча гри Лазаренко Катерина взяла активну участь у розробці завдань гри. Умови вимагали від учасників застосування їх знань, швидкості мислення і виявлення логіки. Гравці давали повні відповіді на цікаві і доволі складні питання з історії України, біології, культури і мистецтва. Капітани команд Бунчук Марія і Дмитріва Оксана організували злагоджену роботу та оперативне надання відповідей на поставлені питання. За правильні відповіді команди отримувала від одного до п’яти  балів.

   Відрадно, що гравці з успіхом впоралися із поставленими завданнями, виявивши  високий рівень підготовки, і підтримали ідею провести ще одну гру «Що? Де? Коли?».

   Гра стала цікавою та корисною для всіх присутніх, що свідчить про важливість проведення таких інтелектуальних змагань.

 

         О.В.Шиян, керівник гуртка «Юний ерудит»,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^