Змагались інтелектуали

Дата опублікування:
16 січня 2017 року.

 

 

З метою підвищення пізнавального інтересу до народних традицій напередодні Щедрого вечора на базі Снігурівського БТДЮ проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Народні свята, звичаї, обряди, традиції українського народу зимового циклу».

     На гру зареєструвалися 2 команди по 9 учасників у кожній – вихованці гуртків «Юний ерудит» (керівник Шиян О.В.), «Основи учнівського самоврядування» (керівник Лисиця Л.А.), «Культура мови та спілкування» (керівник Мороз О.Г.) та «Хор «Пролісок» (керівник Грицаєнко Г.П.).

     Гра проходила у три тури: «Народні свята, звичаї, обряди, традиції», «Питання від колишніх гуртківців Снігурівського БТДЮ» і «Цікаві питання». Кожна команда грала за своїм ігровим столом. Відповіді записували на картках й передавали організатору гри Шиян О.В., керівнику гуртка «Юний ерудит». Ведуча гри Мільковська Анна, наймолодша учасниця заходу, отримала символ гри – емблему «Сови». Капітани команд Риженко Руслана і Маціюк Дар’я організували злагоджену командну роботу та оперативне надання відповідей на поставлені питання. За правильні відповіді команди отримувала один бал та емблему сови. Капітани визначали, хто приніс її команді, за кількістю яких був визначений найкращий гравець.  Ним став Маціюк Назар, який отримав солодкий приз.

     Команди з успіхом впоралися із поставленими завданнями. Учасники змагань показали свої знання на високому рівні. Проте, як і в кожній грі, є переможці і переможені, але журі вирішили не оголошувати результати – «перемогла дружба». Під час змагань на гравців чекала музична пауза – композиція «Вишиваночка» у виконанні вихованок гуртка «Хор «Пролісок».

     Захід проведено на високому рівні. Гра була цікавою та корисною для всіх присутніх, що свідчить про важливість проведення таких інтелектуальних ігор. Діти із задоволенням підтримали ідею провести весняну гру «Що? Де? Коли?».

     Несподіванкою для знавців стали подарунки – канцелярське приладдя –  кошти на придбання якого надав Кухта Іван Васильович, депутат Миколаївської обласної ради.

    Хочеться подякувати Івану Васильовичу за підтримку обдарованої молоді, яку він здійснює вже не вперше, й спонсорську допомогу (подарунки) учасникам гри «Що? Де? Коли?». Діти щиро подякували Кухті І.В. за подарунки й передали йому вітання та найкращі побажання.

 

         О.В.Шиян, керівник гуртка «Юний ерудит»,

методист Снігурівського РМК

      

 

^ Вгору ^