Змагання з міні-футболу

Дата опублікування:
1 лютого 2017 року.

25 січня 2017 року в спортивних залах СнігурівськоїЗОШ № 3 та Снігурівської ЗОШ № 4 відбулися районні змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у двох вікових групах 2003–2004 та 2005–2006 років народження, присвячені Новорічним святам. В організації та проведенні змагань допомогли тренери-викладачі Снігурівської ДЮСШ.

У змаганнях взяли участь близько 90 учасників 11 команд молодшої та 9 команд старшої груп.

В урочистій церемонії відкриття змагань звучить Гімн України. Право підняти прапор надається юним капітанам команд. До майбутніх зірок футболу з привітальним словом звертається заступник директора ДЮСШ, майстер спорту Пастухов В.І. Він привітав  учасників, підкресливши значення змагань у популяризації футболу, пропаганди здорового способу життя, і побажав успіхів у змаганнях.

На футбольному майданчику серед найменших футболістів завирували недитячі пристрасті, що не залишали байдужими жодного, хто завітав сюди.

У молодшій віковій групі переможцями Новорічного турніру стали команди:

І м. –  Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Мушин М.Я.).

ІІ м. – Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Ватюк О.О.).

ІІІ м.  – Снігурівської ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів (учитель Мушин Є.М.).

Не менш урочисто розпочалися змагання старшої вікової групи в СнігурівськійЗОШ № 3, де присутніх привітав депутат Миколаївської обласної ради Закусилов А.М., а за всіма спортивними баталіями спостерігав редактор місцевої газети Новіков І.А. У шаленому протистоянні команда Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Мушин М.Я.) виборола перемогу в команди Снігурівської ЗОШ № 4 (учитель Руммо В.Ф.) На третьому  місці закріпилася команда СнігурівськоїЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (учитель Шабанова С.М.).

Переможці, призери, а також учасники змагань нагороджені почесними грамотами та кубками.

Решетніков В.В., учитель фізичної культури Юріївського НВК

^ Вгору ^