Знаменна дата

Дата опублікування:
27 жовтня 2017 року.

   Разом з усією Україною учні Калинівського НВК теж відзначають День остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

   З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні у кожному класі пройшли виховні години, години пам’яті «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день», вахта пам’яті «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих», історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу в броні важкій віддав останні сили». Також учні комплексу провели мітинг,  щоб вшанувати героїчний подвиг  воїнів, які полягли, визволяючи село Калинівку.

   Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. остарбайтерів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Прес центр учнівського самоврядування

Калинівського НВК

^ Вгору ^