Знай наших

Дата опублікування:
17 Травня 2017 року.

    Обдарованість дитини… Що це таке? Можливо, це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”. Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України,    її світовий авторитет.

    Гордістю Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів є учениця 10 класу Шаманська Лілія. Наша «зірочка» відома  не тільки призовими місцями в районних конкурсах та предметних олімпіадах, вона також є членом МАН з історичного краєзнавства. Крім того, Лілія власними зусиллями розвиває свої здібності: дівчина навчається в обласному Товаристві поляків, де постійно бере участь у тематичних фестивалях, олімпіадах та мовних конкурсах.

    Нещодавно відбувся Міжнародний конкурс «Бути поляком – 2017», в якому потрібно було написати роботу про створення музею польської культури в рідному краї. Серед 1120 учасників  з різних країн світу наша Лілія посіла призове місце і нагороджена поїздкою до м. Варшава, де відбудеться церемонія завершення конкурсу. Ось так, знай наших!

    Незважаючи на зайнятість у конкурсах та заходах різного рівня, учениця має високий рівень знань з усіх предметів і керує шкільним самоврядуванням.

    Хочеться звернутися до батьків та учителів: придивіться уважніше до своїх дітей та учнів: може, поруч з вами живуть і навчаються справжні таланти та обдаровані особистості, які в майбутньому зможуть розв’язати проблему формування творчого потенціалу сціального життя України.

 

Кравченко Т.В., класний керівник 10 класу

 

^ Вгору ^