Зростають юні козачата

Дата опублікування:
8 листопада 2016 року.

Зростають юні козачата,

Вчаться мудрості й добра,

Бо в єдності – козацька сила

Та майбутнє України!

         У дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка» шануються українські звичаї і традиції. Тому кожного навчального року проводиться низка цікавих патріотичних заходів. Ось інапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулося спортивно-музичне дійство «Козацькі розваги», підготовлене вихователем Кісліченко Наталією Миколаївною та музичним керівником Білою Лілією Олегівною.

dsc04334

         До дітей на свято завітав сам кошовий атаман (вихователь Бєлогубова Світлана Володимирівна). Дві команди хлопчиків старшої групи –  «Запорожці» та «Січовики»–  змагалися у спритності, сміливості та відвазі:долали різноманітні перешкоди,стрибали у мішках тана швидких конях,визволяли дівчаток із полону, саджали картоплю для українського борщу та дарували присутнім бойовий гопак й мужній танок із шаблями. Дівчата-козачатадекламували  вірші про Україну, співали чарівні пісні, завзято танцювали.

        dsc04402

У кінці змагань кошовийатаманприйняв усіх до лав справжніх козаків та нагородив  медалями. А найголовніше те, що у маленьких серцях зростають паростки любові до рідного краю, глибоке почуття патріотизму та національної гідності.

                                                                                                                                                                                О. Терещук

вихователь-методист ДНЗ № 3

міста Снігурівка

^ Вгору ^