сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Зустріч перелітних птахів у ЗДО № 3

Дата опублікування:
5 квітня 2018 року.

   Прихід весни неможливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. До Міжнародного дня птахів, що традиційно відзначається 1 квітня, у закладі дошкільної освіти № 3 відбувся захід «Зустріч перелітних птахів».

   Вихователь Александрова Н.В. під час організованої освітньої діяльності у середній групі «Дзвоники» ознайомлювала вихованців з живленням пташок, де вони живуть, кому який «будиночок» потрібний. Малята декламували вірші, виконували дидактичні завдання «Хто за ким прилетить», «Впізнай за голосом пташку».

   У рамках весняної природоохоронної акції «Домівка для пернатих друзів», організованою для батьків вихованців вихователем Ігнатченко Н.В., було дотримано однієї із найстаріших традицій закладу: розвішено на деревах шпаківні. Будиночки для пернатих виготовлені під гаслом: «Майстрували, не лінились, все в нас зроблено на лад, всі будиночки готові і шпаки уже летять!».             

   Найактивнішими учасниками визнані вихованці середньої групи: Жигалко К., Липюк Д., Станкова М., Базін О., Бондаренко А.       Зазначений захід довів, що спільна турбота про пернатих друзів виховала  у  дошкільників   любов до  природи, сприяла налагодженню взаємодії сталих відносин «дитячий садок-сім¢я», збагатила спектр родинного виховання.

                                                                                 К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист ЗДО № 3м.Снігурівка

^ Вгору ^