Зустріч поколінь

Дата опублікування:
25 вересня 2018 року.

    Хто з нас не мріє повернутися в шкільні роки?

   Зустрічі випускників завжди хвилююча подія. Коли випускники зустрічаються через багато років, їм хочеться не тільки поспілкуватися і побачиться з педагогами. Само собою, їм цікаво подивитися один на одного, похвалитися досягненнями, згадати «золоті роки».

   25 вересня 2018 року у Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася «Зустріч поколінь». Випускники 1963 року завітали в стіни сучасної школи і поділилися спогадами про свої шкільні роки.

  Теплий прийом учнів, екскурсія шкільними коридорами та кабінетами, яку провели директор школи Завгородня Раїса Василівна та учениця 9 класу Самсонова Каріна принесли радість і легкий смуток. Але смуток добрий, позитивний. Адже, провчившись багато років разом, люди стають однією сім’єю.

  За далекими порогами юності залишається рідна школа. Та світлішає, стає радісно серед цього невпинного бігу робочих днів, серед невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному селі, серед змужнілих роками ровесників, зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, звуть лебединою піснею в далеку мить шкільного дзвоника. Повертайтеся в країну дитинства, де вас кожного знають по іменах, люблять і завжди раді бачити!

Я. О. Самсонова, педагог-організатор

^ Вгору ^