Зустріч шкільних друзів

Дата опублікування:
6 лютого 2017 року.

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція: щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір — зустріч у стінах рідної школи.
4 лютого у  Центральній ЗОШ І – ІІІ ступенів у теплій атмосфері  родинного свята зібрались  колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи. У привітальному слові директор школи Іванченко Л. П. підкреслила, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень школи щорічні перемоги у районних та обласних предметних олімпіадах, участь у різноманітних конкурсах. «Та найбільша гордість школи — це ви, наші випускники, наш цвіт, завдяки якому школа буде процвітати», — наголосила Людмила Петрівна.
Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками  ще раз уявно пережив найяскравіші  моменти навчання.

Теплою та незабутньою  стала зустріч, що надовго залишиться у пам’яті випускників та учителів.

 

                                 О. П. Фещук, ЗДВР

Н. М. Касьянова, педагог — організатор

^ Вгору ^