Зустріч учнів із воїном-учасником АТО

Дата опублікування:
11 квітня 2017 року.

    Сьогодні десятки тисяч патріотів знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

    З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників учні  Снігурівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у стінах  районної бібліотеки  організували зустріч із воїном, який  брав  участь у АТО, — Анатолієм Васильовичем Гніпом. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнена в собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах він ділився з учнями спогадами, розповів школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Своїм прикладом Анатолій Васильович показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, гість намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про все те, що цікавило, дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…

    Анатолій Васильович щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують воїнів своїми листами, малюнками, оберегами, що підтримка ця є надзвичайно важливою для захисників країни.

    Запрошений учасник АТО почув від ведучої заходу Чури Є.А. та учнівської молоді щирі слова подяки і шани. Події останніх місяців укотре довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

    Завершилася зустріч фотографією на пам`ять. Діти пригостили шанованого гостя солодощами.

 

ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Титаренко О.А.

^ Вгору ^