Зустріч юних краєзнавців

Дата опублікування:
22 березня 2017 року.

     Краєзнавство – живе пізнання навколишнього світу, поглиблене ознайомлення з найближчим природним і соціальним середовищем, метою якого є виховання в дітей ціннісного ставлення до природи, людей, минулого і сьогодення.

     Вихованці Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва, гурток «Моє рідне місто», разом з  керівником Іваненко О.В. 17-19 березня 2017 року відвідали Миколаївський  обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, де  відбулася Міжрегіональна зустріч краєзнавців «Єднаймося заради України».

    Для дітей проведено цікаві навчально-ігрові програми: гра–квест «Лабіринт», майстер–класи та тренінги з екологічного краєзнавства, геології, природознавче краєзнавство, географічне краєзнавство.

   Гуртківці мали змогу працювати з викладачами та студентами в лабораторіях Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили.

  Перед вихованцями виступила Малюченко І.О., викладач Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, керівник гуртка «Екологічне краєзнавство» МОЦТКЕУМ. На базі обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» працювала станція «Музейна», на якій краєзнавці познайомилися з колекцією тварин, рослин, комах рідного краю. З характеристикою корисних копалин (мінералів) учасників познайомили фахівці своєї справи Дубельт Т.М., викладач Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури та Чернявський В.В., кандидат історичних наук, заступник директора МОКМ, керівник наукової секції МАН «Історичне краєзнавство». Велику зацікавленість у присутніх викликала станція «Екологічна». Керівник Ємельянова І.А., керівник гуртка «Екологічне краєзнавство» Станції юних натуралістів м. Миколаєва розповіла присутнім про характеристики лікарських рослин. Що таке «Формула лісу», як її визначати та для чого вона потрібна розповіли Ніколаєнко Т.В., керівник краєзнавчого гуртка Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва і Ткаченко М. В., керівник краєзнавчого гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва. Вмінню працювати з картами, орієнтуватись на місцевості, визначати азимут краєзнавці вчились на станції «Географічна» під керівництвом досвідчених педагогів МОЦТКЕ УМ.

   Члени гуртка побачили і почули багато нового й цікавого. Учасники отримали Сертифікати міжрегіональної зустрічі юних краєзнавців «Єднаймося заради України»та подарунки на згадку.

Іваненко О.В керівник краєзнавчого гуртка «Моє рідне місто»

Снігурівського БТДЮ

^ Вгору ^