Зустріч з Арі Покка

Дата опублікування:
27 вересня 2018 року.

   25 вересня 2018 року на базі науково-педагогічної бібліотеки м.Миколаєва відбулася зустріч освітян Миколаївщини з президентом Міжнародного союзу директорів шкіл, директором фінської школи м. Ювяскюля Арі Покка. На захід була запрошена і Вікторія Чернишева, директор Калинівського НВК.

  Під час зустрічі Арі Покка презентував модель фінської системи освіти, поділився власним досвідом успішного управління шкільною спільнотою, ознайомив з особливостями фінського підходу до освіти, а також розкрив секрети учнецентрованої школи, яку він має честь очолювати з 1995 року. Також нам презентували книги Арі Покка «Вищий клас. Шкільне керівництво й управління по-фінськи» та Пасі Сальберга «Фінські уроки».

  За результатами зустрічі підписано українсько-фінський меморандум між Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Schildt Upper Seсondary School (Фінляндія, провінція Західна Фінляндія, область Keski-Suomi, округ Ювяскюля) про співпрацю у сфері освіти дорослих, безперервного професійного розвитку і вдосконалення фахових компетентностей керівних і педагогічних кадрів Миколаївської області, викладання навчальних предметів за фінською системою освіти.

В. Чернишева, директор Калинівського НВК

^ Вгору ^