Зустріч з героєм АТО

Дата опублікування:
26 листопада 2017 року.

  Патріотизм – це одна із основних якостей людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – це прояв нескінченної любові до рідного краю. Саме  він виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

 З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України у Нововасилівській ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено засідання «круглого столу», присвяченого річниці Революції Гідності та Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   В засіданні брали участь учні 9 — 10  класів, які декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічку пам’яті. Ведуча нагадала присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

         На заході були присутні гості – сільський бібліотекар Назарова Н.В. та учасник АТО Назаров Денис Олександрович. Денис – випускник нашої школи, нині він закінчив Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львові  і отримав звання молодшого лейтенанта, служить за контрактом в 36 – й окремій бригаді морської піхоти на посаді старшого офіцера батареї, командиру взводу. На грудях героя АТО гордо сяяли нагороди: орден  «За Мужність» ІІІ ступеня, медалі «За Відвагу», «Ветеран війни»,  «За участь в АТО», відзнака від Президента «За участь в АТО», медаль за участь в військовому параді на честь 25 – річчя  Незалежності України, нагрудний знак про закінчення Академії.

         Досить цікавою та змістовною виявилась дискусія на тему «Що таке патріотизм?», «Чи вважаю я себе патріотом України?», «Яким я бачу майбутнє нашої держави?». Учасники зустрічі дійшли висновку, що Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Тимоша О.Г., вчитель історії

Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^