Зустріч з волонтером

Дата опублікування:
15 грудня 2017 року.

  Як уже повідомлялося, у рамках проекту GoCamp Afterschool у Снігурівській  ЗОШ №4 перебуває волонтер з Чехії Доротея Ткадлечкова. Ось уже три тижні дівчина знайомиться з навчально-виховним процесом, відвідує уроки та цікаві місця Снігурівки. Повсюди волонтера радо супроводжують нові друзі – учні школи Бессарабов Даніїл, Зубач Крістіна, Скрипка Анна, Шаповалов Валентин.

   Саме ці юнаки й дівчата допомогли своїй новій подрузі провести зустріч з старшокласниками міських освітніх закладів. В актовому залі ЗОШ №4 зібралися учні 9-11 класів, щоб поспілкуватися з носієм англійської мови.

  Насамперед Доротея у цікавій формі ознайомила присутніх з процесом партнерства між Європейським Союзом та Україною й можливостями програми Еразмус +, завдяки якій вона потрапила в Україну, зокрема у Снігурівку. До цього волонтер успішно працювала у Литві, Туреччині, Молдові, Грузії. Сьогодні вона навчається по обміну в Києві.

   Волонтер запросила старшокласників взяти участь в Європейській добровільній службі.

  Присутні учні й вчителі мали можливість почути від гості відповіді на різноманітні питання, сфотографуватися на пам’ять. Відрадно, що діалог проводився виключно англійською мовою. І головне – всі розуміли одне одного!

  Зустріч виявилася цікавою, пізнавальною, теплою і залишила в серцях присутніх незабутні враження.

 

                                             Благодатна З.І., методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^