Зустріч з воїном АТО

Дата опублікування:
17 березня 2017 року.

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни у Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з односельцем – учасником бойових дій в зоні АТО, прапорщиком, командиром взводу Герасименком Олександром Олександровичом.

Педагоги та учні зі сльозами на очах зустріли свого справжнього героя. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі патріот України.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор школи Доценко Г.В., який розповів про соціально-економічну ситуацію в країні та селі,  закликав учнів не забувати про важливий  внесок наших земляків, які відважно захищають державу.

Не приховуючи хвилювання, бійця привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Борсук Олена Павлівна. Від імені педагогів та учнів висловила глибоку вдячність та шану бійцю за його мужність, за силу волі і витривалість.

Розповідь Олександра Олександровича про воєнні події на сході України схвилювала присутніх. Він неохоче згадував подробиці бойових дій, але вдячний за те, що його так тепло зустріли на рідній землі.

З гордістю і тривогою в очах слухала розповідь свого батька донька Анна, учениця 8 класу.

Учні, та педагоги побажали  бійцю здоров’я, удачі, щастя, миру й запевнили, що ми – патріоти своєї землі.

 

                                                                         Борсук О.П., ЗДНВР

^ Вгору ^