Зустрічалися лідери учнівського самоврядування Снігурівщини

Дата опублікування:
4 січня 2018 року.

     Вже стало доброю традицію святкувати Новорічні свята в колі лідерів учнівського самоврядування району. І цей рік не був виключенням.

  4 січня 2018 року  на базі Снігурівського БТДЮ відбувся районний збір лідерів органів учнівського самоврядування. У заході взяли участь 27 дітей міста і району. Пленарну частину збору відкрила Юдченко І.І. − директор Снігурівського БТДЮ. Культорганізатор Мороз О.Г. ознайомила присутніх з програмою збору, представила гостя − депутата міської ради Фалька О.М., і на правах координатора вела діалог між дітьми та запрошеним.

   Президент Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Риженко Руслана звітувала про участь у Всеукраїнському та обласному зборах лідерів учнівського самоврядування.

   У подальшій програмі проводилися конкурси, вправи. Лідери Снігурівщини привітали один-одного з новорічно-різдвяними святами. Пролунали побажання миру, наснаги, успіхів, незабутніх вражень протягом року. Інтерактивну гру «Комп’ютерні ігри: шкода чи користь?» провела Грибок І.О., керівник гуртка «Основи інформаційних технологій».

   Після офіційної частини для старшокласників відбувся «Новорічний каламбур». Активні й дієві представники органів учнівського самоврядування підготували цікаві творчі номери, різноманітні розваги та сюрпризи. Діти із задоволенням демонстрували свої таланти: співали, танцювали.

  Винагородою за творчість, завзятість, ініціативність для дітей стали солодкі подарункові набори, а також гарний настрій та спілкування з друзями.

   Збір лідерів учнівського самоврядування засвідчив: активна й ініціативна молодь готова спільно втілювати у своєму місті, селі цікаві проекти і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.

 

Мороз О.Г.,

 культорганізатор Снігурівського БТДЮ

    

^ Вгору ^