Звітують позашкільники

Дата опублікування:
2 червня 2016 року.

 

Треба було бачити, з яким вогником в очах діти виходили на сцену, співали, читали вірші, танцювали. Як справжні дорослі артисти грали вихованці гуртка «Ляльковий театр» у спектаклі «Як козаки по сіль ходили». Театральний колектив «Експеримент» агітував за здоровий спосіб життя. Вихованки гуртка «Культура мови та спілкування» Оришака Катерина, Буднік Ілона, Мільковська Анна розважали присутніх гуморесками Грицька Бойка.  Нікого не залишили байдужим й виступи   гуртківців «Вокальний спів» Чистякової Даші, Поліводи Каріни, Шеремет Даші. Розчулив глядачів  виступ молодшої групи хору «Пролісок», яка виконала  пісню «Молитва за матусю» і  старшої  − «Моє ім’я Батьківщина» та «Україні».

Директор БТДЮ Юдченко І.І. розповіла про творчі здобутки та підвела підсумки конкурсу «Кращий гуртківець БТДЮ − 2016».  За рішенням журі це звання отримала випускниця БТДЮ  Ляшенко Анастасія.

DSC07771 DSC07756 DSC07955

Педагоги та вихованці БТДЮ пораділи і виразили щиру подяку  райдержадміністрації та відділу освіти за цінний подарунок − мультимедіа .

Присутні приймали вітання від наших друзів з музичної школи  −  викладачів Ткачука В.А., Кравця  В.С. та їх учнів Годових Дмитра , Щеглової Анни.

Звітний концерт закінчився оригінальним та вражаючим флешмобом «Радіє ненька-Україна».

Батьки, діти дякували своїм відданим і талановитим  керівникам  художньо-естетичного напряму БунчукТ.В., Фалько О.М., Ясоновій Т.В., Жуковій К.Ю., Грицаєнко Г.П., акомпаніатору Закусилову М.М. гучними оплесками.

Більше фото за цим посиланням.

^ Вгору ^