Звітують юні програмісти

Дата опублікування:
11 лютого 2019 року.

Програмування — один з найважливіших навичок для сучасної людини, без нього уже тяжко уявити наше майбутнє.І щоб краще діти засвоювали та застосовували свої знання з програмування ми на заняттях нашого гуртка приймаємо участь у різноманітних веб-квестах, фестивалях, конкурсах…

За участь у Всеукраїнському веб-квесті для дівчат «У світі кодування – 2018» Рендюк Ірина та Космик Дарина нагороджені дипломами II-го ступеня та цінними призами. Дівчата серйозно та цілеспрямовано проходили три етапи квесту, у кожному з яких були певні завдання. Кожен етап відрізнявся як тематикою, так і складністю. Дуже багато нового, незнайомого, цікавого та корисного було взято від даного квесту.

Всеукраїнський фестиваль Scratch-проектів 2018 дав можливість моїм вихованцям продемонструвати свої сили у виконанні проектів у середовищі програми Scratch на одну із запропонованих тем та отримати відповідну оцінку за свою роботу. Тож Верловицький Владислав нагороджений сертифікатом Super-переможця та цінним призом (проект «Казка «Ріпка»), а Космик Дарина – сертифікатом за участь (проект «Весняна прогулянка»).

У Всеукраїнському різдвяному конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу» взяло участь 36 гуртківців. У підсумку дипломи I-го ступеня отримали  30 вихованців, дипломи II-го ступеня – Гуран Артем та Єршова Ангеліна, дипломи III-го ступеня – Іванченко Данило, Бідюк Анна та Кім Каріната Болотній Олександр — сертифікат за участь.

 

Грибок І. О.

керівник гуртка

«Основи інформаційних технологій»

^ Вгору ^